Integraal Bedrijfsadvies

Boekhoudkantoor voor zelfstandigen en KMO's

Boekhouding
Fiscaliteit
Financieel advies

Hoe kunnen we u van dienst zijn?

Telefonisch kan u ons steeds bereiken via 014.59 35 55.

Algemeen e-mailadres: info@iba-boekhouding.be

Vennoot en zaakvoerder

Integraal Bedrijfsadvies - Staf Geuns

Staf Geuns - 014/71.99.40
staf@iba-boekhouding.be

Integraal Bedrijfsadvies - Ben Mermans

Ben Mermans - 014/71.99.42
ben@iba-boekhouding.be

Integraal Bedrijfsadvies - Koen Kortleven

Koen Kortleven - 014/71.99.41
koen@iba-boekhouding.be

Integraal Bedrijfsadvies - Nicolas Olivier

Nicolas Olivier - 014/71.99.51
nicolas@iba-boekhouding.be

Integraal Bedrijfsadvies - Tessy Geeraerts

Tessy Geeraerts - 014/71.99.48
tessy@iba-boekhouding.be

Manager

Integraal Bedrijfsadvies - Michelle Verherstraeten

Michelle Verherstraeten - 014/71.99.54
michelle@iba-boekhouding.be

Dossierbeheerder vennootschappen

Integraal Bedrijfsadvies - Michèle Cuypers

Michèle Cuypers - 014/71.99.45
michele@iba-boekhouding.be

Integraal Bedrijfsadvies - Petra Van Herck

Petra Van Herck - 014/71.99.47
petra@iba-boekhouding.be

Integraal Bedrijfsadvies - Nathalie Gevers

Nathalie Gevers - 014/71.99.43
nathalie@iba-boekhouding.be

Integraal Bedrijfsadvies - Martine Ooms

Martine Ooms - 014/71.99.44
martine@iba-boekhouding.be

Integraal Bedrijfsadvies - Steffi Keirsmaekers

Steffi Keirsmaekers – 014/71.99.46
steffi@iba-boekhouding.be

Integraal Bedrijfsadvies - Nancy Wuyts

Nancy Wuyts – 014/94.44.60
nancy@iba-boekhouding.be

Integraal Bedrijfsadvies - Lindsey Bauweraerts

Lindsey Bauweraerts - 014/71.99.52
lindsey@iba-boekhouding.be

Dossierbeheerder eenmanszaken, voorbereiding vennootschappen

Integraal Bedrijfsadvies - Carmen Eyckmans

Carmen Eyckmans - 014/71.99.53
carmen@iba-boekhouding.be

Integraal Bedrijfsadvies - Eva Verbraeken

Eva Verbraeken - 014/71.99.57
eva@iba-boekhouding.be

Integraal Bedrijfsadvies - Nanou Saelens

Nanou Saelens - 014/71.99.56
nanou.saelen@iba-boekhouding.be

Integraal Bedrijfsadvies - Elise Van Gyes

Elise Van Gyes - 014/94.44.61
elise@iba-boekhouding.be

Integraal Bedrijfsadvies - William Slegers

William Slegers - 014/71.99.55
william.slegers@iba-boekhouding.be

Integraal Bedrijfsadvies - Nohely Blaich

Nohely Blaich - 014/71.99.49
nohely@iba-boekhouding.be

Administratief medewerker

Integraal Bedrijfsadvies - Gitta Rymen

Gitta Rymen - 014/71.99.50
gitta@iba-boekhouding.be

Interesse in een vrijblijvend kennismakingsgesprek?

Hoofdkantoor
Integraal Bedrijfsadvies
Zandberg 20
2260 Westerlo

info@iba-boekhouding.be

Tel: 014.59.35.55
Fax: 014.59.25.21

Bijkantoren
Dorpsstraat 131
2960 Brecht

Grasheuvel 43
2450 Meerhout

Katschotseweg 3
3520 Zonhoven